← Wstecz | Drukuj

STEP s.c. / Oferta z dnia: 27/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: montażysta podłogowych wykładzin obiektowych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do profesjonalnego montażu wykładzin obiektowych , paneli i posadzek przemysłowych. Firma gwarantuje szkolenia, stałą umowę o pracę po przejściu okresu próbnego oraz możliwość rozwoju. Możliwość zatrudnienia osób do przyuczenia na stanowisku pomocnika instalatora.

Premie, dodatki: tak

Wymagania

uczciwość , punktualniość , sprawność manualna, umiejętność pracy w grupie , dyspozycyjność i dokładność wykonywanej pracy

Prawo jazdy

Dane firmowe

STEP s.c.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/montazysta-podlogowych-wykladzin-obiektowych/poznan/102100