Start People Image Praca Tymczasowa / Oferta z dnia: 22/04/2013

Stanowisko: Asystent/ka Kierownika Projektu / Tłumacz jęz. francuskiego
Miejsce pracy: NiepołOmice / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

- Organizacja i prowadzenie sekretariatu budowy;
- Przyjmowanie rozmów telefonicznych, zarządzanie korespondencją;
- Tłumaczenia z jęz. polskiego na jęz. francuski oraz z jęz. francuskiego na jęz. polski;
- Uczestniczenie w naradach i spotkaniach oraz sporządzanie z nich sprawozdań;
- Przygotowanie zleceń, listów intencyjnych oraz innych dokumentów;
- Ścisła współpraca z siedzibą firmy.

Wymagania

- Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie;
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
- Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
- Wysoka komunikatywność.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Agencji Start People.
- Możliwość rozwoju w firmie z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku

Dane firmowe

Start People Image Praca Tymczasowa

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/asystent-ka-kierownika-projektu-tlumacz-jez-francuskiego/niepolomice/8640902