← Wstecz | Drukuj

Spravia sp. z o. o. / Oferta z dnia: 26/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista - Inżynier budowy
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i materiałów sprzedażowych

  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót

  • Przygotowanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od dostawców materiałów i wykonawców

  • Weryfikacja ofert podwykonawców i generalnego wykonawcy

  • Tworzenie bazy danych i jej aktualizowanie w zakresie cen kontraktowych i rynkowych wybranych rozwiązań projektowych i robót budowlanych

  • Przygotowanie i współudział w procesie odbiorowym inwestycji

  • Realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego w ramach przygotowania i realizacji inwestycji deweloperskich

  • Przestrzeganie i prawidłowe stosowanie wewnętrznych przepisów Spółki, w tym Regulaminu pracy, przepisów dotyczących BHP, bezpieczeństwa informacji prawnie chronionych, ochrony osób i mienia, kodeksu etyki

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (inżynier budownictwa)

  • Minimum rok doświadczenia na stanowiskach technicznych np. Inżynier budowy, Specjalista ds. technicznych

  • Znajomość przebiegu procesu realizacji inwestycji oraz budowy

  • Identyfikacja oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze / budowlane projektowe / architektoniczno-budowlane

  • Znajomość procesów BIM

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o uznanej renomie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole i dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną na wysokim poziomie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. Ubezpieczenie na życie, system benefit)

Dane firmowe

Spravia sp. z o. o.