Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice / Oferta z dnia: 14/02/2015

O firmie

www.maslice.pl

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

Ogłoszenie
Konkurs na Zastępcę Dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych

Zarząd Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Maślice”, ul. Pilczycka 196D, 54-144 Wrocław, ogłasza konkurs na Zastępcę Dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych
Opis stanowiska :
- nadzór nad przygotowaniem, realizacją i rozliczaniem inwestycji mieszkaniowych,
w tym bieżąca analiza dokumentacji oraz kontrola w terenie prowadzonych robót,
- nadzór nad prowadzeniem prawidłowego zarządu i eksploatacji budynków wraz ze wszystkimi urządzeniami z uwzględnieniem kosztów gospodarki zasobami mieszkaniowymi,
- nadzór na realizacją zadań o charakterze eksploatacyjnym wykonywanych w związku z administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami, - raportowanie zaawansowania rzeczowego i finansowego robót.

Wymagania

- wykształcenie TYLKO wyższe techniczne, uprawnienia konstrukcyjno budowlane,
- minimum 10-letni staż pracy w tym 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w Spółdzielni Mieszkaniowej lub u Zarządcy Nieruchomości (Administratora)
- doświadczenie w obsłudze eksploatacji nieruchomości mieszkaniowych,
- znajomość przepisów prawa : Prawo o spółdzielniach mieszkaniowych, Prawo spółdzielcze, Prawo budowlane, Prawo o własności lokali,
- znajomość zagadnień związanych z eksploatacją zasobów mieszkaniowych oraz realizacji inwestycji mieszkaniowych, umiejętność ich stosowania w praktyce,
- mile widziana licencja zarządcy nieruchomości,
- umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i analityczne,
- znajomość MS Office (mile widziana Norma Pro i AutoCAD),
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od dnia 1 kwietnia 2015r.
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji : podstawa + premia
- narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy,
- pracę w spółdzielni budowlano-mieszkaniowej z długimi tradycjami, osiągającej sukcesy na rynku nieruchomości we Wrocławiu

Forma kontaktu

Oferty powinny zawierać:
- życiorys (CV) ze zdjęciem,
- odpisy dyplomów ukończonych studiów, uprawnień budowlanych i świadectwa pracy,
- odpis licencji zarządcy nieruchomości,
- list motywacyjny
- pisemne oświadczenia o: niekaralności, nieprowadzeniu przeciwko kandydatowi postępowań przez uprawnione organy lub sądy, nieprowadzeniu działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni bądź innej działalności gospodarczej,
- klauzulę o treści ”wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z 29.08.2007 r. o ochronie danych osobowych”.

Złożone dokumenty nie podlegają zwrotowi.
Kandydaci proszeni są o składanie ofert pocztą e-mail na adres:
rekrutacja.spoldzielniawroc@gmail.com, w terminie do 28 lutego 2015r.

Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie prawo do odrzucenia oferty bez podania przyczyny.

Dane firmowe

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice
Pilczycka
54-122 Wrocław
Email: rekrutacja.spoldzielniawroc@gmail.com