Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice / Oferta z dnia: 14/02/2015

O firmie

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor ds. nadzoru i rozliczeń inwestycji
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

Inspektor ds. Nadzoru i Rozliczeń Inwestycji
Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie

Zatrudnię Inspektora ds. Nadzoru i Rozliczeń Inwestycji w Spółdzielni Mieszkaniowej we Wrocławiu
Dyrektor Spółdzielni Budowlano- „Maślice”, ul. Pilczycka 196D, 54-144 Wrocław, ogłasza konkurs na Inspektora ds Nadzoru i Rozliczeń Inwestycji

Opis stanowiska :
- reprezentowanie inwestora przy pracach budowlanych, poprzez pełnienie funkcji inspektora nadzoru, odpowiedzialność za prawidłową realizację robót zgodną z projektem, pozwoleniami, zasadami wiedzy technicznej, przepisami techniczno-budowlanymi oraz przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa ludzi i mienia,
- opiniowanie projektów i koncepcji budowlanych, udział w odbiorach końcowych robót,
- rozliczanie nadzorowanych i wykonanych inwestycji

Wymagania

- wykształcenie TYLKO wyższe techniczne w zakresie budownictwa z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń
- co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania inwestycji budownictwa mieszkaniowego,
- umiejętność sporządzania i weryfikowania kosztorysów inwestorskich, ofertowych oraz powykonawczych,
- nadzór nad podmiotami współpracującymi,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od 1 marca 2015 roku
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji : podstawa + premia
- narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
- pracę w spółdzielni z długimi tradycjami, osiągającej sukcesy na rynku nieruchomości we Wrocławiu

Forma kontaktu

Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać:
- CV wraz ze zdjęciem i z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami),
- list motywacyjny
Zgłoszenia prosimy przesyłać TYLKO na adres : sekretariat@maslice.pl do 28 lutego 2015 roku.

Dane firmowe

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice
Pilczycka
54-122 Wrocław
Email: rekrutacja.spoldzielniawroc@gmail.com