← Wstecz | Drukuj

SN Strukton Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/10/2017

O firmie

SN STRUKTON jest firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej. Realizujemy wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności na rynku skandynawskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

• Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem mieszkaniowym
• Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach
• Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych
• Identyfikacja barier i zagrożeń realizacyjnych
• Weryfikacja i optymalizacja projektów pod względem ekonomiki wykonawczej i budżetowej,
• Kontrola harmonogramu, wykonania budżetu inwestycji, zgodności z zatwierdzonym projektem oraz standardami jakościowymi
• Raportowanie postępu inwestycji do Zarządu

Wymagania

• Ukończone wyższe studia kierunkowe
• Doświadczenie minimum 5 lat w samodzielnym prowadzeniu budowy
• Uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjna – budowlanej bez ograniczeń
• Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Biegła znajomość procesów technologicznych budownictwa mieszkaniowego
• Umiejętność kierowania zespołem oraz skuteczne egzekwowanie zleconych zadań
• Gotowość do podejmowania wyzwań i realizacji ambitnych celów zawodowych
• Gotowość do pracy poza granicami kraju

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz udział w wypracowanym zysku, adekwatny do uzyskanych wyników pracy
• Ambitną pracę w międzynarodowym środowisku.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj bądź bezpośrednio na adres email: rekrutacja@snstrukton.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w SN Strukton
Oświadczam, iż jestem poinformowany/a o tym, że
 administratorem moich danych osobowych jest SN Strukton z siedzibą w Gdańsku ul. Biwakowa 47
 moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz SN Strukton
 mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania.
Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.

Dane firmowe

SN Strukton Sp. z o.o.
ul. Biwakowa 47
80-299 Gdańsk
Email: rekrutacja@snstrukton.com