← Wstecz | Drukuj

SN Strukton Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/12/2018

O firmie

Dziękujemy za zgłoszenia, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w SN Strukton.
Oświadczam, iż jestem poinformowany/-a o tym, że:

• Administratorem moich danych osobowych jest SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47.
• Moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz firmy SN Strukton.
• Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania.

Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.”

Prosimy kandydatów o zawarcie w swoim cv także poniższej klauzuli RODO (warunek konieczny):

Klauzula informacyjna

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w zgodzie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych (GDPR/RODO), przez Administratora danych osobowych, jakim jest SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk (NIP/VAT UE: PL 9581650306; REGON: 221231560). Kontakt do Inspektora Ochrony Danych osobowych: iod@snstrukton.com. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych.
Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i usuwania (wycofania zgody). Znam swoje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych dla procesu rekrutacyjnego jest wymagane w myśl art. 22 Kodeksu Pracy i wiem, że niepodanie wymienionych w nim danych może skutkować odrzuceniem aplikacji. Wszelkie dane zostały podane dobrowolnie, również te wykraczające poza zapisy wymienionego artykułu dlatego zgadzam się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk (NIP/VAT UE: PL 9581650306; REGON: 221231560) w myśl powyżej opisanych zasad.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk (NIP/VAT UE: PL 9581650306; REGON: 221231560) w myśl powyżej opisanych zasad.
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest portal pracuj.pl, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko menadżera ds. koordynacji inwestycji budowlanych.

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor BHP w Szwecji
Miejsce pracy: dolnośląskie / Szwecja
Branża: Kadry / HR

Opis stanowiska

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną działającą na rynku polskim oraz zagranicznym. Realizujemy w chwili obecnej kilkanaście inwestycji budowlanych i mamy apetyt na więcej.
W związku z rozpoczęciem nowych inwestycji budowlanych na terenie Szwecji poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Inspektor BHP

który we współpracy z Zarządem będzie współtworzył i wdrażał politykę personalna w zakresie BHP oraz aktywnie kreował kulturę organizacyjną firmy.

Wymagania

Opis stanowiska:
• Realizacja zadań i procedur wynikających z przepisów BHP
• Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP
• Kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP w firmie
• Przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP
• Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
• Prowadzenie szkoleń dla pracowników i podwykonawców z zakresu BHP
• Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP
• Współpraca z powiązanymi instytucjami zewnętrznymi
• Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla całej organizacji

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie budowlanej
• Nastawienie na realizację celów
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Uprawnienia w zakresie BHP
• Znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce
• Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i prawa pracy
• biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z partnerami zagranicznymi; chętnie znajomość jęz. szwedzkiego.
• dobra organizacja pracy własnej oraz dotrzymywanie terminów
• komunikatywność, asertywność, samodzielność, spostrzegawczość i odpowiedzialność

Oferujemy

• interesujące warunki finansowe
• możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia pod okiem zagranicznych konsultantów
• możliwość rozwoju w firmie działającej na rynkach zagranicznych
• przyjazną atmosferę w zaangażowanym zespole

Termin rozpoczęcia współpracy: marzec / kwiecień
Miejsce pracy: budowy na terenie Szwecji (Sztokholm, Eskilstuna )
Tryb pracy: wizyty na budowie 1 raz w tygodniu (kwiecień -czerwiec), w późniejszym okresie 1 raz na 2 tygodnie

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj bądź bezpośrednio na adres email: rekrutacja@snstrukton.com

Dane firmowe

SN Strukton Sp. z o.o.
Biwakowa 47
80-299 Gdańsk
Email: rekrutacja@snstrukton.com