← Wstecz | Drukuj

SN Strukton Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/03/2017

O firmie

Jako młoda firma budowlana w sektorze kubaturowego budownictwa konstrukcyjnego i żelbetowego wygrywamy kolejne przetargi i zdobywamy kolejne rynki w sektorze obiektów kubaturowych, przemysłowych i cywilnych w krajach Unii Europejskiej. Wyróżnia nas nowatorskie podejście do działalności budowlanej oraz odwaga przedsiębiorcza i nieszablonowy stosunek do naszych współpracowników, którzy stanowią główne źródło sukcesu Naszej Firmy.

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla/Zbrojarz
Miejsce pracy: zagranica / Belgia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Prace ciesielskie i zbrojarskie na budowach

Wymagania

• Doświadczenie na ww. stanowisku
• Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych, klinkierze jak i blokach wielkoformatowych SILKA murowanych z mini-kranika.
• Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich.
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej szansą awansu.
• Certyfikat VCA - mile widziany
• Sumienność, dokładność, systematyczność.
• Wysoka kultura i organizacja pracy.
• Mile widziane będą uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych.

Oferujemy

Wysokie wynagrodzenie
• Stabilność i ciągłość zatrudnienia.
• Terminowość wypłaty wynagrodzeń.
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Pracę na prestiżowych budowach w kraju oraz za granicą.

Forma kontaktu

prosimy o przesyłanie cv na adres: rekrutacja@snstrukton.com. W cv prosimy o zamieszczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylkoz wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

SN Strukton Sp. z o.o.
ul. Biwakowa
80-299 Gdańsk
Email: rekrutacja@snstrukton.com