← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 12/12/2018

O firmie

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista - specjalność rozliczenia
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
-sporządzaniem umów najmu sprzętu
-prowadzeniem korespondencji z klientami
-rozliczaniem robót w podwykonawstwie i siłach własnych
-pracą w systemie kadrowo - księgowym (wystawianie faktur dla klienta, raportów pracy, raportów kosztowych, delegacji itp.)
-udziałem w procesie oferowania i kosztorysowania
-prowadzeniem ewidencji czasu pracy pracowników LBS
-sporządzaniem i aktualizacją harmonogramów pod względem zaawansowania, robót, materiałów i sprzętu

Wymagania

-masz wykształcenie ekonomiczne
-masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-znasz pakiet MS Office
-lubisz pracować w zespole
-posiadasz prawa jazdy kat. B
-jesteś osobą dyspozycyjną

Oferujemy

Co zyskasz?

-możliwość samorealizacji na stanowisku wymagającym dużego zakresu samodzielności i decyzyjności
-możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z branży

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl