← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 20/11/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Oferowana praca

Stanowisko: Laborant / Pracownia Bitumiczna
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się
•pobieraniem próbek mieszanek mineralno-asfaltowych
•wykonywaniem badań laboratoryjnych
•kontrolą jakości wyprodukowanych mieszanek mineralno-asfaltowych
•analizą i opracowaniem otrzymanych wyników oraz ich archiwizacją
•współpracą z Kierownikiem WMB
•nadzorowaniem sprawności i ważności legalizacji sprzętu laboratoryjnego
•prowadzeniem Zakładowej Kontroli Produkcji

Wymagania

•masz wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie budownictwa drogowego, ogólnobudowlanego, materiałoznawstwa lub pokrewnego
•jesteś osobą komunikatywną i lubiącą pracę w zespole
•jesteś osobą odpowiedzialną
•znasz pakiet MS Office oraz Windows
•cechuje Cię chęć do podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych
•jesteś osobą sumienną, rzetelną i dokładną
•potrafisz utrzymywać porządek na stanowisku pracy
•posiadasz prawo jazdy kat. B
•mile widziana znajomość Norm, Przepisów i Wymagań Technicznych
•mile widziane doświadczenie w wykonywaniu badań laboratoryjnych

Oferujemy

Co zyskasz?
•wsparcie ze strony ekspertów w zakresie technologii i laboratorium
•rozszerzysz wiedzę i doświadczenie w obszarze technologii i laboratorium
•ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez realizację różnorodnych projektów

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl