← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 22/08/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Stanowisko: Koordynator- specjalność oferowanie w budownictwie ogólnym
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny/a?
zarządzanie pracami zespołu oferującego
nadzór nad prawidłowym przebiegiem przygotowania i złożenia oferty
ustalenie Zespołu Ofertującego i budżetu przygotowania oferty
przygotowanie harmonogramu prac nad ofertą
zapewnienie efektywnego przepływu informacji w zespole, koordynacja oferty
zebranie kosztów bezpośrednich, techniczne opracowanie ostatecznej wartości oferty
odpowiedzialność za kompletność oferty i wycenę
definiowanie ryzyk technicznych
zaangażowanie odpowiednich Zespołów Funkcyjnych
budowanie bazy danych rynku (konkurencja, ceny, podwykonawcy)
stałe doskonalenie działania zespołu
udział w tworzeniu i monitorowaniu budżetu zespołu oferującego

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:
masz wykształcenie wyższe techniczne

masz doświadczenie i umiejętności w budowaniu efektywnego, zaangażowanego i rozproszonego zespołu

znasz wewnętrzne standardy SKANSKA

masz wysoko rozwinięte umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach struktury, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

masz umiejętność analizowania dużej liczby danych i wyciągania wniosków

cechują Cię ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość, umiesz ustalać priorytety

znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

posiadasz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Co zyskasz?
możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw oraz rozwój umiejętności zarządzania ludźmi
doświadczenie i rozwój w obszarze oferowania
możliwość współpracy z ekspertami i specjalistami różnych branż

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl