← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 12/09/2014

O firmie

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykonujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe, hydroinżynieryjne i kolejowe. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych i mieszkaniowych i realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Zajmujemy 1. miejsce w rankingach: ‘Firma dla Inżyniera’ oraz ‘Idealny Pracodawca’ wśród studentów i profesjonalistów. Jesteśmy najcenniejszą firmą budowlaną w Polsce według Rzeczpospolitej oraz najbardziej zyskownym przedstawicielem branży według Polityki.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko:
Kierownik Robót / Specjalność elektryczna
(Oddział Budownictwa Ogólnego)

Miejsce pracy: Elbląg

Zakres obowiązków:
• Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych,
• Nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
• Udział w procesie oferowania,
• Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
• Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego o kierunku elektrycznym,
• Uprawnień wykonawczych do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń,
• Min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Bardzo dobrej organizacji pracy,
• Dyspozycyjności,
• Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość pracy przy ciekawych projektach,
• Szkolenia i możliwości rozwoju,
• Miłą atmosferę pracy.

Forma kontaktu

Aplikacje prosimy nadsyłać bezpośrednio na adres: Agnieszka.suter@skanska.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Skanska S.A.
Pruszkowska 17
02-119 Warszawa
Email: agnieszka.suter@skanska.pl