← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A / Oferta z dnia: 24/09/2015

O firmie

Skanska to:
• ponad 125 lat światowego doświadczenia
• największa firma budowlano-deweloperska w Polsce
• działalność zgodna
z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”
• 7,5 tysiąca pracowników
• ponad 1500 projektów rocznie
• od lat lider rankingów pracodawców

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości
życia ludzi i społeczności.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy (spec. elektryczna)
Nr ref.: OBO0000JY
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych,
- Nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych,
- Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
- Udział w procesie oferowania i kosztorysowania,
Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego budowlanego (specjalność elektryczna),
- Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Dobrej organizacji pracy,
- Znajomości pakietu MS Office,
- Mile widziana znajomość programów NormaPro i AutoCad,
- Mile widziana znajomość jęz. angielskiego,
- Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

- Pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny,
- Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży,
- Szeroką ofertę szkoleń w ramach Uniwersytetu Skanska,
- Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- Atrakcyjny pakiet socjalny.

Forma kontaktu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń (cv, list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres Kinga.Sadowska@skanska.pl lub:

Kinga Sadowska
Skanska S.A.
ul. Budowlanych 1,
80-298 Gdańsk

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy przesłanych dokumentów.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97."

Dane firmowe

Skanska S.A
Budowlanych 1
Email: kinga.sadowska@skanska.pl