RWS-Instal Sypień i Sanek Sp. j. / Oferta z dnia: 21/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: INSTALATOR C.O WOD-KAN
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
• Instalacja C.O. WOD KAN
• mile widziane inne umiejętności ogólnobudowlane
• dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna,

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku
• Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy
• Znajomość rysunku technicznego
• Aktualne badania dopuszczające do pracy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Pracę w renomowanej firmie na długi okres czasu.
• Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu
(możliwość nadgodzin).
• Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

Informacje dodatkowe:
• Praca od zaraz

(CV list motywacyjny), wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować drogą elektroniczną.
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości – „monter - rws”

Dane firmowe

RWS-Instal Sypień i Sanek Sp. j.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/instalator-c-o-wod-kan/rzeszow/9127072