← Wstecz | Drukuj

RISER.domy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/04/2020

O firmie

Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowej budowie domów w stanie surowym i deweloperskim dla Klientów indywidualnych z terenu Śląska i częściowo Małopolski.
W naszej ofercie znajdują się domy tradycyjne, energooszczędne, pasywne, a także domy
w technologii szkieletowej. Stawiamy na jakość i rzetelność wykonawstwa.

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Jaworzno / śląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego Zespołu szukamy wsparcia do Działu Handlowego.
Fundamentalne znaczenie w pracy na tym stanowisku będą miały umiejętności sprzedażowe oraz znajomość branży budowlanej.
Miejsce pracy to nasza siedziba w Jaworznie.

Twoje wyzwania :
- kompleksowa obsługa Klientów w zakresie planowania inwestycji budowlanych
- doradztwo techniczne przy doborze materiałów i technologii budowlanych
- tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta
- negocjowanie warunków handlowych kontraktów
- współpraca z działem technicznym i projektowym
- realizacja celów i strategii sprzedażowych firmy

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane o profilu budowlanym)
- bardzo dobra znajomość rynku budowlanego (w tym materiałów, technologii) i procesu inwestycyjnego
- umiejętność czytania projektów
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta
- wysokie kompetencje interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne
- doskonała organizacja pracy, orientacja na cel
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej, z ugruntowaną pozycją na rynku
- pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- dodatkowe benefity tj. grupowe ubezpieczenie i karty sportowe
- imprezy integracyjne

Forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV na adres: kariera@riserdomy.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RISER.domy Sp. z o.o. i RISER Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
1) Administratorem Twoich danych osobowych jest RISER Sp z o. o. / RISER.domy Sp. z o. o., z siedzibą w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 8,
2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji,
3) posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne a w pozostałym jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Dane firmowe

RISER.domy Sp. z o.o.
UL. INWALIDÓW WOJENNYCH 8
43-603 Jaworzno
Email: dorota.wieckowiak@riser.pl