RESBUILD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ / Oferta z dnia: 26/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Nadzorowanie całego cyklu prowadzenia robót i sprawdzanie prawidłowego wykonania robót.

  • Ustalanie zakresu robót w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

  • Koordynacja zadań w sposób zapobiegający zagrożeniom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

  • Rozwiązywanie konfliktów i problemów technicznych związanych z budową

  • Kontrola jakości, terminowości oraz zgodności wykonania z dokumentacją nadzorowanych prac.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach.

  • Nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych tworzonych opracowań.

  • Nadzór nad robotami prowadzonymi przez pracowników remontowo-budowalnych zatrudnionych u Pracodawcy.

  • Wprowadzanie wykonawców na roboty oraz odbiór robót i sporządzanie protokołów odbioru.

  • Współpraca z wszystkimi działami Spółki.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Budownictwo lub pokrewne).

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

  • Znajomość i przestrzeganie aktualnych przepisów Prawa Budowlanego.

  • Doświadczenie w firmie wykonującej prace budowalne lub u Generalnego Wykonawcy na stanowisku Kierownika Budowy.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

  • Sumienność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Samodzielność w działaniu oraz organizacja i planowanie pracy własnej.

  • Komunikatywność i kreatywność.

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office, programy pocztowe).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do podróży służbowych i pracy w delegacji w obrębie centralnej oraz południowo-wschodniej Polski.

Mile widziane:

  • Znajomość procesu budowlanego oraz stosowanych technologii w budownictwie kubaturowym.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość oprogramowania: NormaPro, CAD, MS Project.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy i doświadczeniem.

  • Karta Multisport.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

RESBUILD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ