← Wstecz | Drukuj

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. / Oferta z dnia: 06/02/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Wycen
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji zapytania / SIWZ / dokumentacji technicznej pod kątem wyceny,

  • budowanie oferty i szacunku kosztów,

  • przygotowanie merytoryczne ofert z zakresu montażu, instalacji / urządzeń / kotłów / komponentów / instalacji petrochemicznych etc.,

  • współpraca z innymi działami w firmie lub poddostawcami / podwykonawcami na etapie szacowania oferty

  • analiza i raportowanie w zakresie wykonywanych czynności i statusu przebiegu postępowań ofertowych,

  • współpraca z innymi jednostkami realizacyjnymi spółki.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego - preferowany zakres techniczny,

  • znajomości i obsługi pakietu Office (w zakresie przygotowywania oferty / budżetu),

  • prawa jazdy kat. B, (ew. na wizje lokalne),

  • umiejętność pracy w stresie pod presją czasu,

  • zaangażowania, sumienności i merytorycznego podejścia do zadań.

Mile widziana:

  • znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenia grupowe.

Dane firmowe

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.