← Wstecz | Drukuj

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. / Oferta z dnia: 30/01/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • ścisła współpraca z kierownikiem projektu w zakresie realizowanego projektu,

  • planowanie, organizowanie, kierowanie pracami w ramach wydzielonego zadania,

  • koordynacja prac podwykonawców,

  • prowadzenie bieżących uzgodnień z inwestorem i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego na kierunku energetycznym, budowlanym lub pokrewnym,

  • doświadczenia zawodowego na budowach z zakresu budownictwa przemysłowego,

  • dyspozycyjności (możliwa praca w delegacji),

  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • samochód służbowy/zakwaterowanie (w przypadku dużej odległości od miejsca zamieszkania),

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenia grupowe.

Dane firmowe

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.