RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Infrastruktury (K/M)
Miejsce pracy: ŚWiebodzin / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • Terminowe zlecanie przeglądów technicznych wymaganych Prawem Budowlanym oraz Nadzór Techniczny;

  • Współpraca i nadzór nad zleconymi zadaniami firm zewnętrznych zapewniających obsługę obiektu;

  • Komunikacja z Wykonawcą w sprawie prac gwarancyjnych;

  • Koordynowanie prac związanyc z usuwaniem awarii i usterek związanych z budynkiem;

  • Nadzorowanie gospodarki odpadami;

  • Terminowe składanie odpowiednich sprawozdań i protokołów do Urzędu Marszałkowskiego oraz Nadzoru Budowlanego;

  • Terminowe zlecenie przeglądów wewnętrznych;

  • Nadzór nad wykonaniem procedur ubezpieczyciela budynku

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa i elastyczność

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy

  • motywacyjny system nagradzania

  • po upływie roku pracy w firmie dodatkowe świadczenia socjalne

Dane firmowe

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.