← Wstecz | Drukuj

Randstad Polska / Oferta z dnia: 06/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: zbrojarz prefabrykatów
Miejsce pracy: Przywory / opolskie / Polska

Opis stanowiska

Randstad jest liderem na rynku usług HR w Polsce. Świadczymy usługi doboru personelu i pracy tymczasowej. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku. Jako agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego oferujemy możliwość zatrudnienia w wielu międzynarodowych i polskich firmach. Posiadamy zarówno oferty pracy stałej, jak i tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy osób na stanowisko:

zbrojarz prefabrykatów
Nr ref.: 14788
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Przywory

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji prefabrykatów
  • przygotowywanie szkieletów i siatek zbrojeniowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym/analogicznym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego jako dodatkowy atut
  • dyspozycyjność
  • motywacja do pracy

Oferta:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Dane firmowe

Randstad Polska

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/zbrojarz-prefabrykatow/przywory/9076032