← Wstecz | Drukuj

Randstad Polska / Oferta z dnia: 26/04/2013

Stanowisko: regionalny konsultant techniczny technologii budowlanych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Randstad Polska Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku outsourcingu usług HR.

Dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy:

regionalny konsultant techniczny technologii budowlanych
Nr ref.: 12646
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • promowanie systemu strategii SBB oraz elementów prefabrykowanych
  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie
  • przygotowywanie kompleksowych ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • nadzór nad projektami w trakcie ich realizacji
  • regularne umacnianie relacji z klientami
  • udział w targach branżowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura, budownictwo)
  • doświadczenie w sprzedaży technologii budowlanych elementów prefabrykowanych
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • obowiązkowość
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programu AUTOCAD

Oferta:
  • umowę o pracę
  • szkolenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę oraz prowizję
  • narzędzia niezbędne do pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Dane firmowe

Randstad Polska

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/regionalny-konsultant-techniczny-technologii-budowlanych/poznan/8551812