← Wstecz | Drukuj

Randstad Polska / Oferta z dnia: 03/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: projektant / konstruktor
Miejsce pracy: Sochaczew / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, producenta elementów prefabrykowanych, poszukujemy:

projektant / konstruktor
Nr ref.: 12652
Praca stała
Lokalizacja: Sochaczew

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • koordynacja projektu od etapu koncepcji po uruchomienie produkcji
  • opracowywanie budżetu projektu, jego negocjowanie  z partnerami oraz monitorowanie jego realizacji
  • monitorowanie postępu fizycznego, skuteczne egzekwowanie od uczestników projektu realizacji harmonogramu
  • identyfikacja oraz monitorowanie ryzyk projektowych
  • udział w szkoleniach i prezentacjach dedykowanych Klientom firmy
  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • minimum trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu rysunków zgodnie z wytycznymi i normami
  • doświadczenie projektowaniu konstrukcji prefabrykowanych
  • mile widziana dobra znajomość  języka angielskiego
  • kreatywność, samodzielność, komunikatywność, skrupulatność, dokładność
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość MS Office, Autocad , programów wspomagających projektowanie i kreślenie

Oferta:
  • umowę o pracę
  • szkolenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę oraz premię
  • narzędzia niezbędne do pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Dane firmowe

Randstad Polska

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/projektant-konstruktor/sochaczew/8686062