← Wstecz | Drukuj

Rajpur / Oferta z dnia: 29/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik natrysku izolacji
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Firma Rajpur specjalizuje się w natrysku izolacji pianą poliuretanową w obiektach przemysłowych i rolniczych na terenie całego kraju.

Stanowisko pracy:
Aplikator izolacji natryskowych.
Zlecenia wykonywane na terenie kraju na wyjazdach około dwutygodniowych.

Wymagania:
Doświadczenie w budownictwie.
Mile widziana znajomość obsługi agregatu natryskowego.
Prawo jazdy kat. C.
Dyspozycyjność.

Cechy osobowościowe:
Umiejętność pracy w zespole.
Kreatywność, solidność.

Oferujemy:
Rozwój zawodowy.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

W razie pytań kontakt tel.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:

Dane firmowe

Rajpur

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-natrysku-izolacji/szczecin/8549532