Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

R&S Grot / Oferta z dnia: 22/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Szwecja / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Firma budowlana R&S GROT działająca na terenie Szwecji poszukuje pracownika budowlanego ( kafelkarz, prace ogólnobudowlane, prace zewnętrzne i wewnętrzne).
Od przyszłego pracownika oczekujemy znajomości języka angielskiego ( w stopniu komunikatywnym), prawa jazdy kat. B, wysokiej kultury osobistej, samodzielności, odpowiedzialności, najlepiej bez nałogów.
Oferujemy: wysokie zarobki, mieszkanie, pracę w dobrym zespole.
Zatrudnimy od zaraz.

Dane firmowe

R&S Grot

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-budowlany/szwecja/8638512