Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Laborant Drogowy
Miejsce pracy: Mielec / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Mielcu to jedna z firm z branży budownictwa drogowego. Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Laborant Drogowy

Miejsce pracy: Mielec i okolice

Nr ref.: LB/MLC/2013

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie badań wynikających z prowadzonych przez firmę robót budowlanych

  • bieżące nadzorowanie i sprawdzanie przyrządów pomiarowych

  • prowadzenie kontroli metrologicznej oraz jej dokumentowanie

  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji laboratoryjnej (m.in. zapis pomiarów, recepty robocze i kontrolne wyniki badań, certyfikaty zgodności oraz orzeczenia jakości materiałów)

  • nadzorowanie procesu technologicznego

  • prowadzenie badań oraz przygotowywanie próbek do badań (na miejscu budowy)

  • prowadzenie badań nad zgodnością próbek produktów z wymaganiami (m.in. mierzenie grubości i zagęszczenia nawierzchni drogowej, badanie dotyczące kruszyw, asfaltów, wypełniaczy)

  • obsługa urządzeń laboratoryjnych, dbanie o stanowisko pracy (czyszczenie i sterylizacja sprzętu laboratoryjnego)

Wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • minimalnie średnie wykształcenie(mile widziane: wykształcenie ze specjalizacją budownictwa lub chemii)

  • znajomość zagadnień związanych z branżą budownictwa drogowego

  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego

  • znajomość zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na stanowisku pracy

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność organizacji, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy

  • samodzielność, terminowość, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność współpracy

  • zdolność do pracy wyjazdowej (częściowa praca w terenie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków

  • pracę w firmie z możliwościami rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu infopraca.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. dla celów rekrutacji obecnie i w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/laborant-drogowy/mielec/8937412