Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka / Oferta z dnia: 12/04/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: PołAniec, 28-230 / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka Grzegorz Leszczyński poszukuje kandydatów na stanowisko kosztorysanta robót elektrycznych.

Obowiązki:
• pomoc w przygotowywaniu kosztorysów,
• tworzenie zapytań cenowych,
• ocena ofert zebranych od potencjalnych dostawców i podwykonawców,
• analiza dokumentacji przetargowej,
• udział w negocjacjach z potencjalnymi dostawcami i podwykonawcami
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość zdobycia doświadczenia
• praca w miłej atmosferze

Wymagania

• wykształcenie: inżynier elektryk
• znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), mile widziana umiejętność obsługi programów typu Norma, AutoCad,
• wiedza z zakresu branży budowlanej i elektrycznej,
• zaangażowanie w pracę, chęć poszerzania wiedzy

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kosztorysant/polaniec-28-230/11482502