Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe AWPOL Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/10/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. inwestycji - branża budowlana
Miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji projektowej

  • przygotowanie przedmiarów i sporządzanie kosztorysów

  • przygotowanie ofert cenowych

  • zamawianie materiałów budowlanych i koordynacja terminów dostaw

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • dobra znajomość kosztorysowania i przedmiarowania robót

  • doświadczenie min. 2 lata

  • obsługa programów: NORMA, AutoCad, MS Office

  • samodzielność na stanowisku

  • obowiązkowość i operatywność

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę pełną wyzwań

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe AWPOL Sp. z o.o.