Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa / Oferta z dnia: 27/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie i kierowanie budową w oparciu o dokumentacje techniczna, pozwolenie na budowę i aktualnie obowiązujące przepisy prawa oraz za rzetelne wypełnianie obowiązków przewidzianych dla kierownika budowy w prawie budowlanym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,

  • doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,

  • uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • umiejętność budżetowania i planowania robót,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • interesującą pracę w stabilnej  firmie,

  • pakiet socjalny,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet sportowy,

  • szkolenia,

  • samochód służbowy.

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa