← Wstecz | Drukuj

PROSPERUS / Oferta z dnia: 22/08/2016

O firmie

Prosperus jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr11934 ) Od 2001 roku pomagamy naszym Partnerom biznesowym realizować projekty rekrutacyjne i rozwojowe, traktując ich potrzeby indywidualnie.
By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku.

Oferowana praca

Stanowisko: elektryk
Nr ref.: ele/de/2016
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:
ELEKTRYK
Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy
Obowiązki:
• montaż instalacji elektrycznych ,
• układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych),
• diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;

Wymagania

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
• wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter) lub aktualne uprawnienie SEP,
• min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2 lub B1),
• obowiązkowo prawo jazdy kategorii B i własne auto;

Oferujemy

Oferujemy:
• wynagrodzenie miesięczne + diety
• dla pracowników z dłuższym stażem pracy podwyżka wynagrodzenia
• praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony
• zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę
• po każdym przepracowanym miesiącu bon na paliwo

Forma kontaktu

Proszę o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią uprawnień zawodowych i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy, stopnia znajomości j. niemieckiego i posiadania auta na adres rekrutacja@prosperus.com.pl

Dane firmowe

PROSPERUS
Broniewskiego 4/24
87-100 Toruń
Email: rekrutacja@prosperus.com.pl