← Wstecz | Drukuj

Promis Sp. j. / Oferta z dnia: 02/12/2013

Oferowana praca

Stanowisko: INŻYNIER
Miejsce pracy: Kraczkowa / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

PROMIS P. Misiura Sp. J. z siedzibą w Kraczkowej koło Rzeszowa – lider w zakresie wykonywania posadzek przemysłowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

INŻYNIER

Zadania:
 koordynowanie robót
 nadzorowanie pracowników
 bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac
 przygotowanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem budów

Wymagania:
 absolwent lub student ostatniego roku kierunku budownictwo
 gotowość do pracy w terenie
 prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 szkolenia i podwyższenie kalifikacji zawodowych
 konkurencyjne wynagrodzenie
 narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy do dyspozycji

Dane firmowe

Promis Sp. j.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier/kraczkowa/9554942