← Wstecz | Drukuj

Projekt-Praca / Oferta z dnia: 02/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Projekt-Praca Agencja zatrudnienia
(nr certyfikatu 9597)

dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko

ELEKTRYK
Miejsce pracy: Niemcy
NE/08/2013

Oferujemy:
• stawka godzinowa do 11 euro,
• diety za każdy dzień roboczy do 40 euro,
• urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni,
• gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 euro,
• podwyżkę wynagrodzenia po nieprzerwanej pracy 1,5% i 3,0%,
• dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta aż do 100%.

Osoby ze słabą znajomością języka niemieckiego nie będą brane pod uwagę.

Wymagania

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny,
• doświadczenie na powyższym stanowisku minimum 3 lata,
• wykształcenie kierunkowe,
• aktualne uprawnienia na 1 i więcej KV,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętność przeprowadzania pomiarów elektrycznych,
• własny samochód mile widziany

Dane firmowe

Projekt-Praca

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk/kielce/9183642