← Wstecz | Drukuj

Progres Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 13/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Telefoniczne zapraszanie na pokazy
Miejsce pracy: Poznań-Okolice / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Szukamy osób do telefonicznego zapraszania osób na prezentacje produktów firmowych

Oferujemy:

- stawka godzinowa 7,5 zł netto/h + premie

- praca od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-12:00 lub 12:00-20:00

- praca na Jeżycach

- umowa zlecenie

- przyjazna atmosfera pracy

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane osoby starsze

- mile widziani studenci

- doświadczenie w zapraszaniu na pokazy będzie dodatkowym atutem

Dane firmowe

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/telefoniczne-zapraszanie-na-pokazy/poznan-okolice/8649132