← Wstecz | Drukuj

Progres Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 28/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy / Kierownik Projektu
Miejsce pracy: CałA Polska / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które:

- posiadają wiedzę z zakresu konstrukcji aluminiowo- stalowo – szklanej lub ceramicznej

- posiadają doświadczenie w kierowaniu budowami (o wartości 3–6 mln pln) zarządzanie 3-4 projektami

- posiadają doświadczenie w branży elewacyjnej – wymóg konieczny

- posiadają doświadczenie w dokonywaniu pomiarów z natury w zakresie elewacji

- mają uprawnienia budowlane

- bardzo dobrze obsługują programy AUTOCAD i MS Office

- są mobilne, asertywne i nastawione na realizacje celów

Do zadań osoby na tym stanowisku należy:

- zarządzanie procesem oraz reprezentowanie firmy na budowie

- planowanie prac na budowie i współpraca z innymi podwykonawcami dla dotrzymania terminów pośrednich i końcowego

- pomiary na budowie dla zakresu wymagającego pomiarów z natury

- organizacja dostaw oraz zabezpieczenie dostarczonych materiałów na budowie

- pilnowanie budowy i nadzorowanie terminów oraz budżetów

- wyszukiwanie poddostawców, sprzętu i negocjacje z podwykonawcami w ramach danego projektu

- negocjowanie cen i warunków współpracy, pilnowanie terminów i jakości realizacji procesów

- współpraca i nadzór nad zatrudnionymi ekipami montażowymi oraz rozliczanie ich w zakresie terminowości i jakości prac, pobranych materiałów zabezpieczanych przez firmę, przestrzegania BHP oraz porządku na placu budowy

- regularne kontakty z klientem w zakresie informowania o postępach oraz występowania o dopłaty za roboty dodatkowe, informowanie o barku frontu prac, itp.

- nadzór nad dokumentacją

- współpraca z inwestorami, głównym wykonawcą oraz z innymi działami firmy

- pilnowanie budżetu kosztów dla danego projektu i stałe szukanie oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej jakości

Nasz Klient oferuje:

- współpracę w oparciu o kontrakt lub umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

- niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód (lub zwrot kilometrówki)

- mieszkanie firmowe poza miejscem zamieszkania – firma realizuje projekty na terenie całej Polski

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dane firmowe

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy-kierownik-projektu/cala-polska/8617582