← Wstecz | Drukuj

Progres HR / Oferta z dnia: 16/04/2013

O firmie

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z blisko 450 firmami na terenie całego kraju. Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów zwiększając ich przewagę konkurencyjną oferując szeroki wachlarz rozwiązań, indywidualnie dobranych pod ich potrzeby. Jesteśmy członkiem - założycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Nr ref.: KB/Pracawbudownictwie.pl
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- zarządzanie procesem oraz reprezentowanie firmy na budowie

- planowanie prac na budowie i współpraca z innymi podwykonawcami dla dotrzymania terminów pośrednich i końcowego

- pomiary na budowie dla zakresu wymagającego pomiarów z natury

- organizacja dostaw oraz zabezpieczenie dostarczonych materiałów na budowie

- pilnowanie budowy i nadzorowanie terminów oraz budżetów

- wyszukiwanie poddostawców, sprzętu i negocjacje z podwykonawcami w ramach danego projektu

- negocjowanie cen i warunków współpracy, pilnowanie terminów i jakości realizacji procesów

- współpraca i nadzór nad zatrudnionymi ekipami montażowymi oraz rozliczanie ich w zakresie terminowości i jakości prac, pobranych materiałów zabezpieczanych przez firmę, przestrzegania BHP oraz porządku na placu budowy

- regularne kontakty z klientem w zakresie informowania o postępach oraz występowania o dopłaty za roboty dodatkowe, informowanie o barku frontu prac, itp.

- nadzór nad dokumentacją

- współpraca z inwestorami, głównym wykonawcą oraz z innymi działami firmy

- pilnowanie budżetu kosztów dla danego projektu i stałe szukanie oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej jakości

Wymagania

- posiadają wiedzę z zakresu konstrukcji aluminiowo- stalowo – szklanej lub ceramicznej

- posiadają doświadczenie w kierowaniu budowami (o wartości 3–6 mln pln) zarządzanie 3-4 projektami

- posiadają doświadczenie w branży elewacyjnej – wymóg konieczny

- posiadają doświadczenie w dokonywaniu pomiarów z natury w zakresie elewacji

- mają uprawnienia budowlane

- bardzo dobrze obsługują programy AUTOCAD i MS Office

- są mobilne, asertywne i nastawione na realizacje celów

Oferujemy

- współpracę w oparciu o kontrakt lub umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

- niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód (lub zwrot kilometrówki)

- mieszkanie firmowe poza miejscem zamieszkania – firma realizuje projekty na terenie całej Polski

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "KB/pracawbudownictwie.pl" na adres: paulina.zawadzka@progreshr.pl

Dane firmowe

Progres HR
św. Marcin
60-808 Poznań
Email: paulina.zawadzka@progreshr.pl