← Wstecz | Drukuj

"PROBUDOWA" sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/03/2023

Stanowisko: Kierownik Robót / Kierownik Budowy Robót Mostowych
Miejsce pracy: PiłA / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • kierowanie, koordynowanie i nadzór prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, budżet, harmonogramy i przepisy prawa

  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej

  • opracowywanie harmonogramów robót, harmonogramów dostaw i harmonogramów rzeczowo-finansowych

  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonywanych robót budowlanych

  • zarządzanie pracą brygad roboczych oraz firm podwykonawczych na budowie

  • planowanie dostaw, zamawianie oraz kontrola sprzętu i materiałów dostarczanych na plac budowy

  • ścisła współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami, dostawcami oraz działami wsparcia w firmie

  • bieżące dokumentowanie postępu robót, prowadzenie dziennika budowy, dokumentowanie roszczeń oraz zgłaszanie możliwości wykonania robót zamiennych i dodatkowych

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie

  • uczestniczenie w odbiorach, monitorowanie kosztów i dokonywanie rozliczeń końcowych realizowanych prac własnych i podwykonawczych,

  • realizacja budżetu powierzonej budowy

  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji powykonawczej,

  • przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robót, nadzór nad właściwym przebiegiem sprzedaży robót do Zamawiającego

  • bieżące raportowanie finansowe i rzeczowe w trakcie prowadzonych realizacji

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami mostowymi bez ograniczeń (lub równoważnych) (warunek konieczny)

  • posiadanie co najmniej 5-letniego doświadczenia (od uzyskania uprawnień) na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót, przy zadaniach obejmujących budowę, przebudowę lub remont obiektów inżynierskich (warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budowlane

  • umiejętności pracy w zespole w zróżnicowanym środowisku, zmiennych warunkach i pod presją czasu

  • umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów

  • zorientowanie na cel, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

  • i podejmowaniu decyzji

  • dobra znajomość pakietu Office, AutoCAD. Mile widziana znajomość MS Project

  • gotowość do pracy w delegacji

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B

  • atrakcyjną pracę przy realizacji ciekawych kontraktów

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, samochód, telefon)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus, opieka zdrowotna LUX MED)

Dane firmowe

"PROBUDOWA" sp. z o.o.