← Wstecz | Drukuj

Praca.pl Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: RzeszóW, I Okolice / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie powierzonymi projektami budowlanymi, zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • Osiąganie wyznaczonych celów inwestycyjnych na wysokim poziomie

  • Nadzór nad podwykonawcami i pracą zespołu inżynierów

  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych robót budowlanych

  • Koordynowanie pracami na terenie budowy

  • Harmonogramowanie oraz analiza postępów prac

  • Przygotowanie zamówień materiałowych

  • Współpraca z kierownikiem projektu, działem handlowym

  • Nadzór nad kompletacją dokumentacji powykonawczej

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót budowlanych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w branży budowlanej

  • Umiejętność zarządzania klikuosobowym zespołem

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Aktualne członkostwo i uregulowane składki w Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość AutoCAD, Norma PRO oraz MS Office

  • Gotowość do pracy w delegacjach oraz wyjazdów służbowych

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Praca od poniedziałku do piątku - możliwość pracy w niepełnym wymiarze

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny

Dane firmowe

Praca.pl Sp. z o.o.