← Wstecz | Drukuj

Praca.pl Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy ds. Ofertowania
Miejsce pracy: Buk / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie ofert handlowych wg zapytań klientów i dokumentów technicznych,

  • Analizowanie projektów pod kątem pełności danych,

  • Opracowywanie aplikacji przetargowych,

  • Analiza dokumentów pod względem technicznym i merytorycznym,

  • Przygotowywanie części technicznej i handlowej ofert,

  • Negocjacje ofert z klientami,

  • Współpraca międzydziałowa w kwestii ofertowania.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie,

  • Doświadczenie w ofertowaniu (min. 2 lata) – obowiązkowe,

  • Znajomość budownictwa przemysłowego – preferowana,

  • Umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej,

  • Dobra znajomość angielskiego będzie atutem,

  • Organizacja pracy, praca zespołowa,

  • Znajomość MS Office, Auto CAD.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju,

  • Benefity: ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa,

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie.

Dane firmowe

Praca.pl Sp. z o.o.