Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łodzi / Oferta z dnia: 22/04/2024

Stanowisko: Młodszy Inspektor Nadzoru Budowlanego z uprawnieniami
Miejsce pracy: ŁóDź, Ul. Warecka 3 / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • przeprowadzanie inspekcji budów i innych obiektów budowlanych

  • przeprowadzanie inspekcji obiektów użytkowanych

  • przeprowadzanie kontroli obowiązkowych

  • prowadzenie postępowań dotyczących wyjaśniania przyczyn powstawania katastrof budowlanych

  • przygotowywanie projektów decyzji i postanowień administracyjnych i innych pism

  • prowadzenie postępowań w zakresie odwołań, zażaleń, rozpatrywania skarg

  • gromadzenie i analiza materiału dowodowego • współpraca z organami administracji publicznej

  • inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Łodzi

Wymagania

Potrzebne ci będą (wymagania niezbędne)

  • Wykształcenie: średnie budowlane

  • Doświadczenie zawodowe

  • Uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie;

  • Znajomość ustaw: Prawo budowlane, Kodeks postępowania administracyjnego;

  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność komunikacji, dobra organizacja pracy

  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od 22 lipca 1944r. do 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później). Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła sie przed 1 sierpnia 1972r.

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Co oferujemy

  • Częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna, „home office")

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu

  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu

  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

  • Dodatki za staż pracy (od 5% płacy zasadniczej po 5 latach pracy, do 20% po 20 latach pracy)

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne "13"

  • Nagrody jubileuszowe

  • Nagrody roczne

  • Możliwe narody miesięczne, kwartalne, półroczne

  • 6 miesięczne odprawy emerytalno-rentowe

Dane firmowe

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łodzi