Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/05/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót geotechnicznych
Miejsce pracy: SzalejóW GóRny, Krosnowice / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Czynny udział przy realizacji całego procesu inwestycyjnego: przygotowanie harmonogramów robót, współpraca z działem prawnym, współpraca z całym zespołem inwestycyjnym, w tym przede wszystkim z kierownikami budów

  • Koordynowanie i nadzorowanie robót geotechnicznych

  • Współpraca z działem księgowym w trakcie rozliczania inwestycji, współpraca z działem ofertowania

  • Administracyjna obsługa kontraktu

  • Nadzór nad przestrzeganiem harmonogramów wynikających z umowy

  • Ocena i kontrola jakości wykonania prac budowlanych

  • Monitorowanie postępów prac na budowie

  • Sporządzanie pism i wniosków, prowadzenie dokumentacji budowlanej

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej bez ograniczeń

  • Dodatkowo kandydat powinien posiadać specjalizację geotechniczną albo minimum 5-letnim doświadczenie z zakresu specjalistycznych robót geotechnicznych objętych zakresem normy Eurokod 7.

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego od momentu nadania uprawnień budowlanych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie sporym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B - w zależności od preferencji kandydata

  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole

  • Wysoką kulturę organizacyjną

Dane firmowe

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.