← Wstecz | Drukuj

Pośrednictwo Pracy Soberka / Oferta z dnia: 24/03/2017

O firmie

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: biuro@soberka.pl
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Stolarz”
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na www.soberka.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz Niemcy - Niemiecka umowa o pracę
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Stolarz

Poszukujemy od zaraz do pracy na stanowisko stolarz budowlany w renomowanej firmie produkcyjnej . Prefabrykacja domów drewnianych w rejonie Fuldy .

Obowiązki

• Czynności przygotowujące do produkcji segmentów budynków mieszkalnych: pomiary, dopasowywanie, oznakowywanie, kontrola drewnianych belek, desek, płyt
• Montaż ścian według rysunku technicznego
• Wypełniane elementów watą mineralną, zabezpieczanie folią
• Przycinanie i mocowanie płyt wiórowych i regipsowych
• Montaż drzwi i okien (częściowo z roletami) na już pionowo stojących ścianach
• Dorywczy transport wewnętrzny materiałów produkcyjnych (np. worki z watą mineralną)

Wymagania

• Przyszłościowe miejsce pracy z opcją przejęcia na stałe do w/w firmy na zasadach umowy o pracę na czas nieokreślony zawartej z niemieckim pracodawcą
• Ponadtaryfowe wynagrodzenie
• Miesięczne premie
• Diety i dodatki za przejazdy
• Bezpłatne mieszkanie ( pokoje jednoosobowe, maksymalnie dwuosobowe)
• Punktualne wypłaty
• Premie urlopowe i bożonarodzeniowe
• 24 dni urlopu płatnego w pierwszym roku i 30 dni po 5 latach zatrudnienia
• Umowę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach na czas nieokreślony
• Pracę w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością nadgodzin
• Bezpłatną odzież roboczą i ochronną
• Opiekę koordynatora polsko/niemieckojęzycznego

Oferujemy

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
• Wykształcenie jako stolarz lub podobne
• Doświadczenie zawodowe w dziedzinie stolarki budowlanej, chętnie również przy montażu drzwi i okien
• Dobra znajomość czytania rysunku technicznego
• Prawo jazdy i samochód
• Gotowość do pracy na zmiany (rano i popołudniu) od poniedziałku do piątku
• Zdolność do pracy w zespole, samodzielność, rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
• Gotowość do długoterminowej pracy w Niemczech

Forma kontaktu

Dane firmowe

Pośrednictwo Pracy Soberka
Drzymały 11
46-300 Olesno
Email: rekrutacja@soberka.pl