← Wstecz | Drukuj

Pośrednictwo Pracy Soberka / Oferta z dnia: 28/07/2017

O firmie

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: rekrutacja@soberka.pl
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Operator maszyn CNC”
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na www.soberka.pl

Stanowisko: Operator Maszyn CNC Niemcy - Niemiecka umowa o pracę
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec.

Operator / ustawiacz maszyn CNC
(Siemens, Mazak, Sinumerik, Fanuc lub Heidenhein)
Opis stanowiska:
- praca jako operator maszyn CNC
- praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein
- wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku
technicznego

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
- gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
- odpowiednie kwalifikacje zawodowe
- minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
- prawo jazdy kat. B
- własny samochód (mile widziane)
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
- długoterminową współpracę
- bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
- stawkę godzinową
- dietę godzinową
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- punktualne wypłaty
- 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
- 150 - 300 € dodatku urlopowego
- 150 - 300 € dodatku świątecznego
- 200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy
- odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
- opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
- pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
- 200 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

Forma kontaktu

Dane firmowe

Pośrednictwo Pracy Soberka
Drzymały 11
46-300 Olesno
Email: rekrutacja@soberka.pl