← Wstecz | Drukuj

Polskie Koleje Państwowe S.A. / Oferta z dnia: 19/03/2024

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka w Wydziale Geodezji i Regulacji Stanów Prawnych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:

  • Przyjmowanie dokumentacji technicznej do uzgodnienia na podstawie wniosku złożonego przez inwestora lub jego upoważnionego przedstawiciela

  • Rejestrowanie wpływających do uzgodnień i wydania opinii wniosków, poprzez nadawanie im numerów rejestru będących identyfikatorem projektu na mapach, w opinii i rozliczeniach finansowych

  • Zapoznanie się i analiza zgłoszonej do uzgodnienia dokumentacji projektowej, opracowanie i wydanie opinii Kolejowego Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej

  • Wnoszenie uzgodnionych usytuowań projektowanych inwestycji na mapy geodezyjne

  • Archiwizowanie uzgodnionej dokumentacji projektowej

  • Naliczanie opłat za czynności geodezyjne i kartograficzne zgodnie z obowiązującym cennikiem i sporządzanie rozliczenia celem wystawienia faktury za dokonane uzgodnienie

  • Prowadzenie korespondencji z urzędami administracji samorządowej i rządowej w sprawach związanych z prowadzeniem KZUDP z zachowaniem terminowości udzielania odpowiedzi

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wykształcenie wyższe - specjalność w dziedzinie geodezji i kartografii

  • Doświadczenie oraz znajomość geodezyjnych programów komputerowych, obliczeniowych i graficznych oraz znajomość obsługi pakietu programów Microsoft Office

  • Podstawowa wiedza w zakresie wykonywania pomiarów geodezyjnych w terenie w odniesieniu do technik, metod oraz technologii ich wykonywania i stosowanego sprzętu pomiarowego

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa: ustawy Prawa geodezyjnego i kartograficznego wraz z przepisami wykonawczymi oraz standardami technicznymi

  • Mile widziana znajomość specyfiki prac geodezyjnych na kolejowych terenach zamkniętych

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielnego planowania i organizowania pracy własnej

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat

  • Stabilizacja- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza

  • Szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów

  • Rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników

  • Atmosfera- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel

  • Benefity pozapłacowe- dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku, wydarzeń kulturalnych

Dane firmowe

Polskie Koleje Państwowe S.A.