← Wstecz | Drukuj

Polskie Koleje Państwowe S.A. / Oferta z dnia: 19/03/2024

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka w Wydziale Ewidencji Nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:

  • wydawanie uzgodnień niezbędnych do uzyskania opinii ZUD i KZUDP dla podmiotów zewnętrznych oraz Spółek Grupy PKP

  • opiniowanie decyzji administracyjnych

  • wydawanie zgód na dysponowanie terenem na cele budowlane dla podmiotów zewnętrznych oraz Spółek Grupy PKP

  • współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi dokonującymi wyceny nieruchomości, w szczególności w zakresie: zlecenia wykonania wyceny nieruchomości zgodnie z obowiązującymi w Spółce regulacjami

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia wyższego

  • umiejętności czytania map geodezyjnych

  • znajomości podstaw z zakresu: ustawa Prawo Budowlane, Spec Ustawa Drogowa, ustawa o Transporcie Kolejowym

  • biegłej obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Oferujemy

Oferujemy:

  • praca na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat

  • stabilizacja- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza

  • szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów

  • rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników

  • atmosfera- praca w zgranym zespole zorientowanym na cel

  • benefity pozapłacowe- dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku, wydarzeń kulturalnych

Dane firmowe

Polskie Koleje Państwowe S.A.