← Wstecz | Drukuj

Polskie Koleje Państwowe S.A. / Oferta z dnia: 18/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor / Inspektorka Nadzoru
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za:

  • Sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji budowlanej,

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizowanymi zadaniami inwestycyjnymi i remontowymi,

  • Odbiór oraz merytoryczne i finansowe rozliczanie nadzorowanych robót budowlanych,

  • Udział w odbiorach dworców po modernizacji i przeglądach gwarancyjnych,

  • Wykonywanie doraźnych przeglądów technicznych i kontroli okresowych wymaganych przepisami prawa budowlanego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • Opracowywanie kosztorysów inwestorskich na wykonawstwo robót prowadzonych systemem zleconym,

  • Opiniowanie w zakresie sprawności i stanu technicznego obiektów budowlanych.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Posiadania uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • Umiejętność kosztorysowania i obsługi programu NORMA EKSPERT,

  • Biegłej znajomości obsługi komputera i programów MS Office,

  • Wykształcenia wyższego budowlanego,

  • Znajomości podstaw księgowości i rachunkowości.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę na lata - 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat,

  • Stabilizację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Produkty firmowe - ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza,

  • Szkolenia - możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów,

  • Rozwój - udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników,

  • Atmosferę - praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel,

  • Benefity pozapłacowe - dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Dane firmowe

Polskie Koleje Państwowe S.A.