Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Eksploatacji Nieruchomości
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis zadań na stanowisku:

  • realizowanie założeń i procedur w zakresie gospodarowania obiektami kubaturowymi,

  • identyfikacja potrzeb oraz przygotowywanie projektów planów w zakresie realizacji konserwacji, remontów, modernizacji oraz inwestycji obiektów kubaturowych,

  • wspieranie organizacji i przeprowadzenie okresowych kontroli i przeglądów obiektów kubaturowych, udział oraz uczestnictwo w opracowaniu dokumentacji finansowo-technicznej planowanych do realizacji zadań pokontrolnych,

  • wspieranie realizacji zadań mających na celu opracowanie budżetów i harmonogramów prac konserwacyjnych w obiektach kubaturowych na podstawie zidentyfikowanych potrzeb i przeprowadzonych analiz oraz monitorowanie ich wykonania,

  • realizowanie czynności związanych z eksploatacją układów redukcyjno-pomiarowych,

  • organizowanie i rozliczanie dostawy mediów oraz prowadzenie działań mające na celu energooszczędną gospodarkę obiektami kubaturowymi,

  • monitorowanie prawidłowej realizacji procesów i wytycznych zawartych w procedurach związanych z zarządzaniem obiektami kubaturowymi oraz proponowanie zmian, aktualizacje i usprawnienia w tym zakresie,

  • przygotowywanie umów oraz zleceń w zakresie obsługi obiektów kubaturowych, w tym przygotowywanie informacji niezbędnych do przeprowadzenia postępowań przetargowych,

  • monitorowanie realizacji i rozliczanie umów w zakresie obiektów kubaturowych, aktualizowanie elektronicznej bazy danych obiektów kubaturowych wg wytycznych,

  • przygotowywanie raportów, zestawień, analiz i sprawozdań.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki (Logistyka, Prawo, Administracja, Ekonomia)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

  • znajomość przepisów w zakresie gospodarowania nieruchomościami,

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

  • znajomość oprogramowania klasy ERP,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • uprawnienia do projektowania lub kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport,

  • Ruchomy czas pracy (6:30-8:30 do 14:30-16:30).

Dane firmowe

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.