← Wstecz | Drukuj

Politechnika Wrocławska / Oferta z dnia: 03/12/2022

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie eksploatacji sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad zleconymi serwisami urządzeń i instalacji klimatyzacji, wentylacji, węzłów cieplnych, przepompowni, instalacji gazowych, wodnych, kanalizacji, cieplnych

  • sporządzanie instrukcji eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci w branży sanitarnej.

  • dokonywanie kompleksowej lub wycinkowej oceny projektów i przedsięwzięć technicznych w branży

  • wydawanie technicznych warunków przyłączeń do uczelnianych sieci i instalacji.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, wyższe techniczne lub średnie zawodowe (inżynieria środowiska, mechaniczno-energetyczne, instalacje sanitarne),

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie eksploatacji (lub 8 przy wykształceniu średnim),

  • warunek konieczny - świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko DOZORU w grupie urządzeń 2 i 3,

  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

  • pakiet dodatkowych świadczeń (13-te wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych).

Dane firmowe

Politechnika Wrocławska