← Wstecz | Drukuj

Polish Personnel / Oferta z dnia: 27/01/2013

O firmie

Agencja Zatrudnienia nr 5248

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik magazynu
Nr ref.: 5248
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest prężenie rozwijająca się firma działająca w branży stolarki aluminiowej. Wykonują m.in., elewacje budynków, drzwi stalowe, świetliki. Brali udział w inwestycjach, których generalnymi wykonawcami byli Strabag, Warbud, Hochtief. W portfolio przedsięwzięć firma posiada: Dworzec Kolejowy Warszawa Wschodnia, czy Centrum Kongresowe Targów Kielce. W związku z intensywnym rozwojem, a tym samym zwiększaniem wyspecjalizowanego personelu firma poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik magazynu i logistyki
Miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:
• Nadzór i organizacja pracy podległych pracowników
• Prowadzenie gospodarki magazynowej
• Przestrzeganie norm i procedur obowiązujących w firmie w celu zapewnienia prawidłowego obrotu towaru w magazynie
• Udział w inwentaryzacjach, odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
• Systemowa obsługa dokumentacji magazynowej
• Ścisła współpraca z działem zakupów
• Efektywne planowanie zagospodarownia przestrzeni magazynowej
• Administrowanie reklamacjami dotyczącymi problemów z dostawcami
• Aktualizacja stanu zapasów magazynowych
• Nadzorowanie prac porządkowych w obrębie magazynu
• Realizowanie działań logistycznych
• Organizowanie i zarządzanie personelem działu w sposób zapewniający wydajne i skuteczne
• Zarządzanie przepływem dóbr

Wymagania

Profil kandydata:
• Wykształcenie wyższe
• min. 3 lata doświadczenia w pracy jako kierownik magazynu w zakładzie produkcyjnym
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Odpowiedzialność za powierzone zadania
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Zatrudnienie w stabilnej firmie
• Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości: 3.000 – 4.000 PLN netto.

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: marta.piotrowska@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dane firmowe

Polish Personnel
ul. Glogowska 84/3
60-741 Poznan
Email: info@polishpersonnel.com