← Wstecz | Drukuj

Polish Personnel / Oferta z dnia: 25/03/2013

O firmie

Agencja zatrudnienia nr 5248

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik kontraktu
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest prężenie rozwijająca się firma działająca w branży stolarki aluminiowej. Wykonują m.in., elewacje budynków, drzwi stalowe, świetliki. Brali udział w inwestycjach, których generalnymi wykonawcami byli Strabag, Warbud, Hochtief. W portfolio przedsięwzięć firma posiada: Dworzec Kolejowy Warszawa Wschodnia, czy Centrum Kongresowe Targów Kielce. W związku z intensywnym rozwojem, a tym samym zwiększaniem wyspecjalizowanego personelu firma poszukuje osób na stanowisko:
Kierownik kontraktu
Miejsce pracy: Centralna Polska (wymagana mobilność)
Zakres obowiązków:
• Organizowanie i kierowanie pracami na budowie, na etapie przygotowania, realizacji i odbioru inwestycji w związku z prowadzonym projektem w zakresie elewacji fasadowych w systemach aluminiowych i stalowych,
• Bezpośrednie komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, biurem architektonicznym oraz organami administracji w związku z wymogami projektu ( kosztorysy, harmonogramy, pozwolenia itp.),
• Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych,
• Weryfikacja i kontrola budżetu,
• Nadzorowanie poprawności dokumentacji kontraktowej,
• Współpraca z produkcją w zakresie: przygotowania zleceń produkcyjnych, ustalanie terminów i warunków dostaw produktów gotowych do montażu, kontroli terminów ustalonych z produkcją ( zgodność z harmonogramem budowy),
• Koordynacja prac bezpośrednio na budowie – bezpośredni nadzór nad jakością, bezpieczeństwem i terminowością prowadzonych robót,
• Ogólne zapewnienie wykonywania prac zgodnie z kontraktami, planami, harmonogramami i specyfikacjami projektu,
• Przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac.

Wymagania

Profil kandydata:

• wykształcenie wyższe, techniczne, preferowany kierunek – budownictwo,
• uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
• doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze ślusarki i stolarki aluminiowej (fasady stalowe, aluminiowe, elewacje wentylowane),
• znajomość fasad systemów aluminiowych i stalowych,
• znajomość i biegła obsługa programów Power Point, Auto CAD, Project, pakietu MS Office,
• umiejętność tworzenia harmonogramów realizacji inwestycji, budżetów oraz kosztów,
• wiedzy i minimum 5 – letniego doświadczenia w zakresie kontroli nad procesami budowlanymi i administracyjnymi,
• umiejętności negocjacyjne,
• asertywność,
• umiejętność pracy pod dużą presją czasu oraz w stresie.

Oferujemy

Oferujemy:

• Pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie
• Możliwość wzięcia udziału w prestiżowych inwestycjach
• Pakiet wynagrodzenia pozafinansowego: laptop, samochód służbowy, lokum służbowe podczas pobytu w delegacji
• Dogodną dla kandydata formę zatrudnienia: umowę o pracę lub kontrakt

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dane firmowe

Polish Personnel
ul. Glogowska 84/3
60-741 Poznan
Email: marta.piotrowska@polishpersonnel.com