← Wstecz | Drukuj

Polish Personnel / Oferta z dnia: 13/06/2013

O firmie

Naszym Klientem jest firma działająca w branży budowlanej, będąca jednym z liderów na rynku polskim już od kilkudziesięciu lat.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy (drogi)
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

• planowanie i organizacja placu budowy,
• nadzór nad realizacją prac zgodnie z wymaganiami kontraktu i przyjętą specyfikacją techniczną,
• zamawianie materiałów budowlanych, obiór i przekazywanie do wykonawców,
• stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,
• prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót
• nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
• dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,
• zarządzanie zespołem pracowników

Wymagania

• warunki konieczne:
- Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej zdobyte minimum 5 lat temu
- Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy na dużych zadaniach drogowych
• wykształcenie wyższe
• podstawowa znajomość zasad FIDIC
• dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• pracę przy dużych, ciekawych i prestiżowych projektach

Forma kontaktu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres: biuro@polishpersonnel.com

Prosimy także o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Polish Personnel
ul. Ratajczaka
60-741 Poznan
Email: info@polishpersonnel.com