← Wstecz | Drukuj

POLAQUA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Administrator Kontraktu
Miejsce pracy: Okolice ŁOmżY / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;

  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;

  • opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;

  • kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo;

  • preferowane min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;

  • dobra znajomość procedur FIDIC;

  • chęć rozwoju, doskonała organizacja pracy;

  • orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • możliwość współpracy z profesjonalistami z branży;

  • stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, samochód służbowy, pakiet benefitów, ubezpieczenie grupowe.

Dane firmowe

POLAQUA Sp. z o.o.